Back to Top

Listopad 2016

DZIAŁKI POD MILLENIUM: W CO GRAJĄ KULTYS, DEC I SZUMNY?

Kultys z Decem deklarują jedno, ale wygląda na to, że chodzi im o coś zupełnie innego.

CYRKU ZE SPRZEDAŻĄ DZIAŁEK POD MILLENIUM CIĄG DALSZY

W sumie to my już całkiem nie wiemy, o co chodzi w tej sprawie.

RZESZÓW: CZY RADNI ZROBIĄ COŚ GŁUPIEGO?

Do tych radnych Rzeszowa, którzy posiadają adres e-mail wysłaliśmy poniższe pismo, żeby nie było, że nie mówiliśmy...

Działki pod Millenium: KOGO KOŁUJE RADNY KULTYS?

Dziś okazało się, iż Komisja Gospodarki Przestrzennej Rady Miasta pod wodzą radnego Roberta Kultysa w ogóle nie zamierza się tym zajmować nowym projektem uchwały ws sprzedaży działek.

PiS i PO - WSPÓŁPRACA, ŻEBY DOGODZIĆ...

TAKIE RZECZY TYLKO W RZESZOWIE

Rada Miasta Rzeszowa ma się po raz kolejny zmierzyć z uchwałą w sprawie sprzedaży miejskich działek, na których wybudowano Millenium Hall. Poprzednia uchwała po naszej interwencji została uznana przez wojewodę za niezgodną z prawem.

590 w CWK: samowola, prowizorka...

Centrum Wystawienniczo - Kongresowe, w którym będą padać obietnice polityczne dla przedsiębiorców, samo w sobie jest swoistym pomnikiem ku czci bezczelnej władzy.

CZY W CWK JEST BEZPIECZNIE?

Czy CWK w postaci, w jakiej zostało zaprojektowane i wykonane, zagraża zdrowiu i życiu? Takie podejrzenie zostało zawarte w oficjalnym piśmie Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

590: DAROWIZNA czy BILET?

W planowanym Kongresie 590 wziąć mają udział w charakterze prelegentów najwyższe władze. Pokazanie, że władze te biorą udział w imprezie, która organizowana jest właśnie z obejściem prawa pozwoli ujawnić hipokryzję rządzących: sami ustawiają się ponad prawem, a od zwykłych obywateli domagają się czegoś, czego sami nie zamierzają robić.